Наша команда з 2011 року представляє на ринку України продукцію торгової марки ADDINOL Lube Oil GmbH. Основним нашим напрямком було обслуговування автомобілів концерну BMW і продаж автозапчастин до автомобілів іноземного виробництва.

   Перед нами стояло завдання знайти мастильні матеріали високого, стабільного якості, які сміливо можна було застосовувати до автомобілів преміум сегменту. Після довгого дослідження ринку та досвіду використання продукції ADDINOL в інших країнах ми вирішили зупинити свій вибір саме на цій продукції. Працюючи вже на протязі 10 років з ADDINOL ми можемо з упевненістю рекомендувати мастильні матеріали ADDINOL своїм клієнтам і новим покупцям. Було дуже важко просувати нову торгову марку, але реклама продукції практично не існувала, в цьому не було необхідності, зацікавленість в покупці даного масла була виключно за рахунок позитивних відгуків та рекомендацій наших клієнтів. Лінійка продукції ADDINOL перекриває всі потреби для легкового, вантажного і промислового сегмента, представленого в Україні. Дуже надихає робота з продукцією в якій впевнений на всі 100%.
   Ми завжди надамо допомогу в підборі правильного продукту для Вашого автомобіля, проконсультуємо щодо термінів заміни. У нас можна придбати витратні матеріали за заміни масла - фільтра та інші запчастини ходової, паливної, гальмівної, електро та систем охолодження за конкурентними цінами. Для постійних клієнтів комплект фільтрів завжди на залишку в офісі, за оптовими цінами. Діють накопичувальні знижки, та й просто ціни вас повинні приємно порадувати.

   Масла і запчастини за хорошими цінами в одному місці - це просто зручно. Прийом замовлень практично цілодобово. Продукцію можна забрати у нас з офісу або можемо відправити компаніями перевізниками по всій Україні.

   На даний момент сайт знаходиться в режимі наповнення та коригування, може бути некоректна робота сайту в деяких режимах, які ми будемо усувати в міру виявлення.
   Будемо дуже вдячні за зворотній зв'язок з питань поліпшення роботи нашого сайту, зісвого боку гарантуємо швидке реагування та усунення помилок.

Моб. +380 (96) 226-80-01 Viber
Моб. +380 (96) 226-80-02
Email: info@addinol.in.ua

   Ми завжди на зв'язку, готові прийняти замовлення в телефонному режимі,відповісти на всі Ваші запитання і оперативно відправити замовлення.

   Готові запропонувати оптимальний комплект необхідних фільтрів, витратних матеріалів та запчастин для обслуговування Вашого автомобіля. Наш принцип роботи продаж тільки якісної продукції. У нас немає б / у запчастин, підробок і товару невідповідної якості. У нас безумовно є в асортименті продукція дешевого сегмента, яка за бажанням клієнта може бути запропонована до розгляду, але специфіка нашої роботи з корпорацією БМВ підштовхує до продажу тільки запчастин середнього, високого і оригінальної якості.
   У нас можливе замовлення оригінальних запчастин з Німеччини, США та Еміратів. Ціна, наявність і терміни обговорюються індивідуально.

 

   Телефонуйте, питайте, ми завжди на зв'язку і прагнемо завжди бути в числі улюблених ваших постачальників.